יד ראשונה מקבלן: השינויים שבדרך כלל עושים בדירה חדשה

February 19 2023doritr

לא מעט אנשים אשר רוצים לרכוש דירה מעוניינים לרכוש דווקא דירה חדשה מקבלן. אם הגשמתם את החלום שלכם ורכשתם דירה באחד מהפרויקטים החדשים באחד הערים, חשוב שתדעו שעומדת בפניכם דרך לא קצרה עד הישורת האחרונה שבה תקבלו את הדירה שלכם. בין אם מדובר על חוזים שאתם צריכים לחתום עליהם, מפרטים שאתם נדרשים לבדוק עד לרגע שבו תיושם שכבת הצבע העליונה ואתם תזכו במפתח המיוחל. חשוב מאוד לדעת כי אחד השלבים החשובים ביותר בהליך הו שלב התאמת השינויים בדירה שלכם אשר יוביל אותה בסופו של דבר להיות הדירה שתמיד חלמתם להתגורר בה. בשלב זה כדאי מאוד להיעזר בשירותיו של איש מקצוע העוסק בתחום עיצוב פנים של דירות קבלן בצורה מקצועית ואיכותית.

תוכנית מכר

הדבר הראשון שחשוב מאוד שתדעו כי לתוכנית המכר של הדירה אתם צריכים להתייחס בערבון מוגבל. המידות שמופיעות בתוכנית זאת אמנם מחייבות אך לא תמיד היא תוגש לכם בקנה מידה מדויק. בכדי להעניק לרוכש הפוטנציאלי תחושה של מקום נרחב, הרי שהפרופורציות של הרהיטים יכולות להיות קטנות יותר מגודל הרהיטים במציאות. חשוב מאוד להסתמך על תוכנית אדריכלית עם מידות שתואמות למציאות והקבלן ייתן לכם את התוכנית המדויקת רק לאחר חתימת חוזה עליו.

שדרוג המטבח

כאשר מדובר על עיצוב דירת קבלן, חשוב שתדעו שאחד החללים שלא מעט אנשים מעוניינים לעצב בעצמם הוא המטבח שכן, לא פעם המטבח בדירת קבלן יהיה קטן עם משטח עבודה בגודל לא מספיק גדול. חשוב שתדעו כי כל שינוי בתוכנית של המטבח יחזיר אתכם לחברת המטבחים שבה יזכו אתכם על המחיר הקבלני של המטבח כולו ויתחילו תכנון של מטבח חדש. כמו כן, חשוב מאוד לדעת כי יש מי שאוהב מטבח פתוח ויש מי שאוהב מטבח סגור ובכדי להיות הוגנים תמיד בתוכנית האדריכלית יהיה דרך להשאיר קיר אשר מסתיר את המטבח או להוריד אותו בכדי לפתוח את חלל הסלון. אתם צריכים לבחור את מה שמתאים לכם.

שקעי חשמל

השקעים בתוכנית האדריכלית יהיו מותאמים בדיוק למיקומי הפונקציות אשר תוכננו במקור כך למשל מיטות, טלוויזיה או תנור ואף אחד לא יצ’פר אתכם בשקע נוסף. ברגע שתחליפו מיקום של אחת מהפונקציות יהיה לכם צורך להחליף את המיקום של השטח עבורה. כמו כן, התוכנית איננה מביאה בחשבון שני מקררים במקום אחד או תנורים, עמדת טעימה לפלא או טאבלט ועוד ועל כן, גם במקרה הזה כדאי מאוד למקם שקעים בצורה נכונה בהתאם למקומות שבו אתם עתידים להציב את הפונקציות השונות בביתכם וכן במקרה הצורך גם להוסיף עוד שקעים במיקומים מתאימים בביתכם.

 נקודות תאורה

נקודת מאור על תקרה במרכז החלל מהווה בסיסי לכל תוכנית אולם, כולם יודעים שהיא כבר לא חובה בבית ואת האור ניתן לקבל מקורות וגם ממקומות שהקבלן לא מספק לכם כמו קירות, רצפות או הנמכות גבס, במיוחד אם מתכננים תאורת אווירה.

Share: